s

ریحانی ها - مراسم افتتاح پروژه های عمرانی بخشداری مرکزی خمین و سخنان جالب و خواندنی دهیار ریحان بالا

موضوعات
Category

محبوب ترین مطالب
Most visited Postss

لينك هاي روزانه
Daily Links

نظرسنجی
Poll

آیا کیفیت مطالب ارائه شده در وبلاگ مناسب است؟


چگونه مطالبی بهتر است که به وبلاگ اضافه شود؟
شما ریحان پایینی هستید یا ریحانی بالایی؟


کدهای اختصاصی
Code

آمار وبلاگ-وبگذر

کدهای اختصاصی
Site Statistics

» بازديد امروز : 1
» بازديد ديروز : 18
» افراد آنلاين : 1
» بازديد ماه : 521
» بازديد سال : 148198
» بازديد کل : 474854
» اعضا : 12
» مطالب : 851این مراسم در پارک و میدان تازه تاسیس ریحان بالا، به همت بخشداری بخش مرکزی شهرستان خمین و دهیار و جمعی از مردم ریحان بالا برگزار شد.

مدعوین حاضر در جلسه جناب آقای مهندس زمانی قمی استاندار محترم مرکزی و هیئت همراه، جناب آقای ساداتی فرماندار شهرستان خمین، جناب آقای نجاری بخشدار بخش مرکزی شهرستان خمین، رئیس پلیس شهرستان خمین، خیر محترم حاج محمدنبی رضایی، مسئولین ریحان، جمعی از خبرنگاران و مردم با صفای ریحان.

سخنان جالب و خواندنی دهیار جوان و فعال ریحان بالا آقای ابوالفضل خانجانی در حضور استاندار، مسئولین و جمعی از مردم حاضر در مراسم:

+29 عکس در این خبر و یک کلیپ
"امروز در روستاها نیاز به حداقل های امکانات داریم. خرسندیم که امروز در بسیاری از روستاهای بخش مرکزی منجمله روستای ریحان، که زمانی خواسته ی مردم راه و جاده بود، امروز ما عابر بانک داریم مردم میتونن تو روستای خودشون بدون مراجعه به شهر از امکانات عابر بانک استفاده کنند. امروز در روستا اینترنت پر سرعت داریم و ما رو به دنیای روز وصل میکنه. امروز مردم ما خواستگاهشون ایجاد امکانات رفاهیه، مثل پارکی که درش حاضر هستید؛ جناب آقای مهندس زمانی افتخار میکنم که بگم بانوان روستای ما از ساعت نه شب تا یک بامداد در فصل گرما که الان هستیم از این حداقل امکانات نهایت استفاده رو دارند به قدری که موجب تعجب خود بنده هم شد، این یعنی اینکه اگر در روستاها امکانات باشه مردم از اون استفاده می کنند؛ یک آژانس که مراجعه می کرد به این روستا یا روستاهای دیگه، وقتی تماس می گرفتند حتی نمیتونست خونه ی مورد نظر رو پیدا کنه اما امروز معابر نامگذاری شده، در آژانس ها افراد برای مراجعه با حداقل مشکل مواجه هستند. نا امنی موجود در روستاها بخش زیادیش به علت بافت فرسوده و ویرانه هایی بود که با گذشت ده ها سال همچنان پابرجا بودند و در همین روستا جناب آقای استاندار و حضار محترم 75000 متر مربع طی 12 روز تخریب ما داشتیم تا تونستیم این مکان های مشکل زا برای امنیت، رو از بین ببریم. در بحث ایمنی و فرهنگ سازی، 120 کلاه ایمنی با آموزش به موتور سوار های روستا توزیع شده، با همکاری اداره ی راه، راه داری و پلیس راهنمایی رانندگی استان و شهرستان خمین؛ در حال حاضر تمام تراکتور داران و وسایل سنگین داران از نظر علائم ایمنی و توجیهات لازم، کاملاً این اتفاق براشون افتاده؛ سند های روستایی به مردم عموماً ارائه شده و خیلی اقدامات دیگه ای که در حال حاضر قابل مشاهده است. مسئولین محترم متاسفانه سندهای روستایی رو بانک ها هنوز به رسمیت نمی شناسند و مردم ما برای دریافت تسهیلات با مبلغ 3 میلیون، 5 میلیون تومن هنوز باید بدنبال ضامن باشند در حالی که سند دارند. در بحث منابع طبیعی و در مورد جهاد کشاورزی برای تغییر کاربری، مردم روستا مشکل فضاینده ای دارند، جناب استاندار، جناب معاون عمرانی، ریحان و روستاهای شهر خمین، شمال و دریا و جنگل نیست، برای تغییر کاربری زمین هایی که 10 سال 15 سال کشت نمیشه، جهاد کشاورزی بسیار سخت گیری بیش از حدی رو داره، دو هکتار باغ رو اینجا یه عزیز همشهری ما ایجاد کرده، فقط 12 متر بهش اجازه دادن انباری ساخته بشه، ما خواهشمون اینه در اجرای قوانین و تصویب قوانین به صورت جامع و کلی کل کشور دیده نشه، من مفتخرم که نه تنها به عنوان دهیار، این رو دوست دارم بگم از صمیم قلب، کارآفرین برتر سال 92، کارآفرین برتر سال 93، واحد نمونه صنعتی استان سال 94 و خیلی افتخارات دیگه نصیب بنده به عنوان یک عضو کوچک ریحانی شده، اما بزرگترین افتخارم اینه که به عنوان یک اصلاح طلب امروز دهیار روستای شهید پرور و خوب ریحان هستم.
امیدوارم جناب آقای استاندار، بیش از هر جایی به روستاها توجه بکنید، اونچه که در پیش روی دولت بزرگ و خدمتگزار آقای روحانی بعد از هست سال ویرانیه، تلاش و کار بسیار زیادیه؛ ما مردم روستا قدر دان اجرای طرح تحول سلامت هستیم، ما مردم روستا قدر دان توافق هسته ای هستیم، ما مردم روستا می فهمیم که تورم کنترل شده و می فهمیم که برای اثبات و برگشتن به شرایط ایده آل 8 سال، 10 سال پیش نیاز به زحمت، کار و تلاش بسیار زیادیه، ما روستاییان در کنار مسئولین هستیم به شرط اینکه مسئولین هم ما رو دریابند. انتخابات مجلس و انتخابات ریاست جمهوری بعد رای در روستاهاست، رای در حاشیه است و جز با توجه به روستاها، مردم با هیچ دولتی و هیچ نماینده ای همراهی نمی کنند."

کلیپ سخنرانی دهیار ریحان بالا آقای ابوالفضل خانجانی با حجم 16MB

در صورتی که در دانلود فایل مشکل داشتید ما رو از بخش نظرات مطلع سازید. با تشکر


این مراسم در حالی برگزار شد که اطلاع رسانی های قبلی هم به صورت زبانی و هم از طریق سامانه پیامک انجام و از چند روز قبل تدارکاتی برای برگزاری هر چه بهتر صورت گرفته بود که البته شایعه ای در رابطه با مراسم وجود داشت که در ادامه به این شایعه پاسخ داده شده:

 
شایعه
شایعه ای در رابطه با این مراسم وجود داشته البته به دلیل عدم آگاهی بوده و هست، "استاندار برای افتتاح پارک و میدان در ریحان حاضر شده"

واقعیت 
افتتاح پروژه های عمرانی بخشداری بخش مرکزی شهرستان خمین که توسط بخشدار آقای نجاری در حال پیگیری بود و به همین دلیل، ریحان میزبان چنین مراسم زیبایی شد.

تشکر می کنیم از بخشدار محترم آقای نجاری، دهیار محترم آقای خانجانی و مرم با صفای ریحان بالا، برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم و در آخر تشکر می کنیم از شورا و دهیاری ریحان پایین که با حضور در مراسم و نصب بنر و گل از استاندار محترم استقبال کردند که این نشان از اتحاد ریحانی ها دارد.

آقای دانشمند دهیار و آقای احمدی شورای ریحان پایین


هماهنگی های قبل از ورود استاندار جناب آقای نجاری بخشدار محترم

زمان ورود استاندار به ریحان پایین

زمان ورود استاندار به پارک و میدان ریحان بالاقرائت قرآن


سخنرانی آقای ابوالفضل خانجانی دهیار ریحان بالا

سخنرانی آقای صادق نجاری بخشدار محترم بخش مرکزی خمین


سخنرانی جناب آقای مهندس زمانی قمی استاندار محترم مرکزیصحبت های استاندار و خیر محترم آقای رضایی


نظرات
نظرات مرتبط با این پست
محمد عسگري
محمد عسگري در تاریخ 22:43 ساعت 22:43 گفته :
ريحانيهاي گل سلام عليكم
دمه همتان گرم
نام :
ایمیل :
وب سايت :
کد تاييد :        
متن دیدگاه :

تمامی حقوق برای نویسنده محفوظ میباشد